ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2024 | |||||||
Α/Α | ΑΓΩΝΑΣ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΚΡΙΤΕΣ | ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ |
1 | ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛ | ΓΦ ΠΑΙΔΩΝ | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 15:00 | ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. | ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ. | |
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ. | ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ. | ||||||
2 | ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛ. - ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ | Α2 ΑΝΔΡΩΝ | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 18:30 | ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. | ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ. | |
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ. | |||||||
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. | ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ. | ||||||
3 | ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ | Α1 ΑΝΔΡΩΝ | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:30 | ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. | ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. | |
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ. | |||||||
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. | ||||||
4 | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡ. U14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ | ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ | 15:00 | ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ ΒΑΣ. | |
ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ. | |||||||
5 | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ | ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U13 ΑΓΟΡ | ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ | 16:30 | ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ ΒΑΣ. | |
ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ. | |||||||
6 | ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤ | ΒΦ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 16:00 | ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. | ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛ. | |
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. | ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. | ||||||
7 | ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΝΟ ΠΥΛΟΥ | Α1 ΑΝΔΡΩΝ | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 18:00 | ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. | ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛ. | |
ΠΕΤΣΟΥΝΗΣ ΣΠ. | |||||||
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. | ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. | ||||||
8 | ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΣΚ ΠΑΝΑΣ ΤΡ | Τ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ U14 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 14:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. | ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ | |
ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ | |||||||
9 | ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓ | ΓΦ ΠΑΙΔΩΝ | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 16:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. | ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ | |
ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ. | ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ | ||||||
ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2024 | |||||||
Α/Α | ΑΓΩΝΑΣ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΚΡΙΤΕΣ | ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ |
1 | ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. | Α2 ΑΝΔΡΩΝ | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 16:00 | ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. | ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ. | |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. | |||||||
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. | ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ. | ||||||
2 | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ | Α1 ΑΝΔΡΩΝ | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:30 | ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. | ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ. | ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ Π. |
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ. | |||||||
ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. | ||||||
3 | ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ | Α1 ΑΝΔΡΩΝ | ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ | 18:00 | ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘ. | |
ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓ. | ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑ ΑΡΓ. | ||||||
ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡ. | |||||||
4 | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΠΟΕΛ | Α1 ΑΝΔΡΩΝ | ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ | 20:30 | ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. | ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ ΒΑΣ. | |
ΡΟΖΟΛΗ ΜΑΡ. | |||||||
ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓ. | ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ. | ||||||
5 | ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΟ ΜΕΣ/ΝΗΣ 2017 | Α2 ΑΝΔΡΩΝ | ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ | 16:30 | ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. | ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. | |
ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ. | |||||||
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. | ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ ΚΩΝ. | ||||||
6 | ΓΑ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ ΝΕΟΙ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ ΑΝΑΒΟΛΗ | Α2 ΑΝΔΡΩΝ | ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ | 19:30 | ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. | ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ. | |
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. | ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. | ||||||
7 | ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓ | ΒΦ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 16:00 | ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. | ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΜΑΡ. | |
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ. | ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ. | ||||||
8 | ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΕΚ ΚΑΛ/ΤΑΣ | Α2 ΑΝΔΡΩΝ | ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 18:00 | ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. | ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΜΑΡ. | |
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ. | ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ. | ||||||
ΔΕΥΤΕΡΑ 01-04-2024 | |||||||
Α/Α | ΑΓΩΝΑΣ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΚΡΙΤΕΣ | ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ |
1 | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | ΓΦ ΠΑΙΔΩΝ | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. | ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ. | |
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. |
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2024
Α2 ΑΝΔΡΩΝ | ΗΛΙΔΑΣ | 16.00 | ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ | ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ | ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ | ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ | ΝΑΣΤΟΣ |
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ | ΝΗΑΡ ΗΣΤ | 17.00 | ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET | ΡΙΖΟΣ | ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ | ΞΥΛΑΣ |