Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων
19 Μαϊ
2022
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20-05-2022
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ  Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.  
ΠΑΝΑΓΟΥ ΦΛΩΡ.
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-05-2022
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:30 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ. ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ.  
ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
2 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ.  
ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Γ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
3 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 13:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ Μ. ΠΑΠΑΓ/ΛΟΥ Π.  
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
4 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 15:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ Μ. ΠΑΠΑΓ/ΛΟΥ Π.  
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Γ.
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
5 ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 17:30 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Κ  
ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑ ΑΡΓ.
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡ.
6 ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.  
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ι.
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧΑΡ/ΜΠΟΥΣ Ι.
7 ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.  
ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
8 ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ-ΑΠΟΕΛ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.  
ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-05-2022
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΣΠΟΜ Ο ΕΥΚΛΗΣ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ.  
ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
2 ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ - ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ.  
ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
3 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Γ.  
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
4 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 21:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ.  
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
5 ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 16:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ  
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
6 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚ. ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 14:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ Β.  
ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛ.
7 ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 14:30 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.  
ΣΟΥΦΟΥ ΕΥΗ
8 ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ-ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:30 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΣΟΥΦΟΥ ΕΥΗ  
ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΡΩΓ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 23-05-2022
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Γ.  
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
2 OLD STARS - ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛ. ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛ/ΣΜΟΥ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 22:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ.  
ΠΑΝΑΓΟΥ ΦΛΩΡ.  
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.  
3 ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 20:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ.  
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
4 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΟ ΚΑΛ. 1980 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 17:30 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ ΒΑΣ.  
ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓ.
5 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:30 ΑΚΤΙΠΗΣ-ΒΛΑΧ. ΟΔ. ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΒΑΣ.  
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣ.
ΤΡΙΤΗ 24-05-2022
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛ/ΣΜΟΥ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 22:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ.  
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.  

 

*ΟΙ ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ & ΜΕΛΩΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 25 & ΠΕΜΠΤΗΣ 26/05/2022, Θ΄ ΑΝΑΡΤΗΘΟΥΝ ΤΗ ΤΡΙΤΗ 24/05/2022.