Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων
12 Απρ
2024
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12-04-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ - ΑΟ ΚΑΛ. 1980 ΓΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 19:30 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.  
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U13 ΑΓΟΡ ΜΠΟΥΓΑ 13:00 ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.  
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
2 ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U13 ΑΓΟΡ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.  
ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛ. - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:00 ΚΑΡΑΚΩΝ/ΛΟΣ ΠΑΝ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.  
ΚΑΙΟ ΣΑΜΠΡ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
4 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΓΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 15:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.  
ΖΑΦΕΙΡΟΠ/ΛΟΣ Γ. ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
5 ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. - ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.  
ΖΑΦΕΙΡΟΠ/ΛΟΣ Γ. ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
6 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣΚ ΑΣΤΕΡΑΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 19:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.  
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ ΚΩΝ.
7 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ - ΣΚ ΠΑΝΑΣ ΤΡΙΠ Τ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ U14 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 14:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ι.  
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
8 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U13 ΑΓΟΡ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 16:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ.  
ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ Β.
9 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛ ΓΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ.  
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ Β.
10 ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΓΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ  
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΟ ΜΕΣ. 2017 Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.  
ΚΑΙΟ ΣΑΜΠΡ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.
2 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 18:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. ΓΙΑΓΚΙΟΖΗ ΕΥΑΓ.  
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
3 ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΚΕΚΛ/ΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 20:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. ΓΙΑΓΚΙΟΖΗ ΕΥΑΓ. ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝ. 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
4 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛ 15:30 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.  
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ 
5 ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ ΒΦ ΚΟΡΑΣΙΔ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:30 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΠΑΝΑΓΟΥ ΦΛΩΡ.  
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
6 ΑΠΟΕΛ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:30 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΠΑΝΑΓΟΥ ΦΛΩΡ.  
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
7 ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U13 ΑΓΟΡ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 14:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ  
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
8 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U14 ΚΟΡ. ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ  
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
9 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓ Τ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ U14 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ  
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
ΔΕΥΤΕΡΑ 15-04-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. - ΑΕΚ ΚΑΛ. Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.  
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
2 ΣΚ ΚΑΛ/ΤΑ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 21:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.