Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων
30 Μαϊ
2024
ΠΕΜΠΤΗ 30-05-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 SUBSONIC SOCIAL - ΓΕΩΠΟΝΟΙ ΠΡΩΤ. ΜΑΖΙΚ. ΑΘΛ/ΣΜΟΥ 23-24 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 22:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Γ.  
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31-05-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΣΤΡΑΠ PANPROD - ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝ ΠΡΩΤ. ΜΑΖΙΚ. ΑΘΛ/ΣΜΟΥ 23-24 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 22:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ.  
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. ΖΡΜΠΙΝΟΣ Γ.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 01-06-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ U14 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ Κ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Γ.
2 ΓΠΣ ΠΑΜΙΣ. ΜΕΣ.- ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛ ΗΜ.  PLAY-OFF Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 17:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.  
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.  
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.  
3 ΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Ο ΑΘΛ. - ΓΣ ΜΕΣ/ΝΗΣ ΗΜ.  PLAY-OFF Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΠΕΤΟΥΝΗ ΣΠ.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 02-06-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΑΕΚ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ U14 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:30 ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ι.  
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
2 ΣΚ ΚΑΛ/ΤΑ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΗΜ.  PLAY-OFF Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ι. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
3 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. - ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΗΜ.  PLAY-OFF Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 20:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ. ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝ.
ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤ/ΛΟΣ Π. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 03-06-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΓΕΩΠΟΝΟΙ - ROUTE 66/SANJI ΠΡΩΤ. ΜΑΖΙΚ. ΑΘΛ/ΣΜΟΥ 23-24 ΔΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 20:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ.  
ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
2 ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΩΤ. ΜΑΖΙΚ. ΑΘΛ/ΣΜΟΥ 23-24 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 22:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Γ.  
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΑΜΡ.
ΤΡΙΤΗ 04-06-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΣΤΡΑΠΗ PANPROD-SUBSONIC SOCIAL ΠΡΩΤ. ΜΑΖΙΚ. ΑΘΛ/ΣΜΟΥ 23-24 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 22:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ.  
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Γ.

 

ΟΙ ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ & ΒΟΗΘΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ (05/06) -

ΠΕΜΠΤΗΣ (06/06) & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 07/06) Θ΄ ΑΝΑΡΤΗΘΟΥΝ ΤΗ ΤΡΙΤΗ 04/06/2024.

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 01-06-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ U14 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ Κ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Γ.  
2 ΓΠΣ ΠΑΜΙΣ. ΜΕΣ.- ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛ ΗΜ.  PLAY-OFF Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 17:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.  
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.  
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.  
3 ΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Ο ΑΘΛ. - ΓΣ ΜΕΣ/ΝΗΣ ΗΜ.  PLAY-OFF Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.  
ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΠΕΤΟΥΝΗ ΣΠ.
               
ΚΥΡΙΑΚΗ 02-06-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΑΕΚ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ U14 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:30 ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ι.  
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
2 ΣΚ ΚΑΛ/ΤΑ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΗΜ.  PLAY-OFF Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ι. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
3 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. - ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΗΜ.  PLAY-OFF Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 20:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ. ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝ.
ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤ/ΛΟΣ Π. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
               
ΔΕΥΤΕΡΑ 03-06-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΓΕΩΠΟΝΟΙ - ROUTE 66/SANJI ΠΡΩΤ. ΜΑΖΙΚ. ΑΘΛ/ΣΜΟΥ 23-24 ΔΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 20:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ.  
ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
2 ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΩΤ. ΜΑΖΙΚ. ΑΘΛ/ΣΜΟΥ 23-24 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 22:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Γ.  
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΑΜΡ.
               
               
               
ΤΡΙΤΗ 04-06-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΣΤΡΑΠΗ PANPROD-SUBSONIC SOCIAL ΠΡΩΤ. ΜΑΖΙΚ. ΑΘΛ/ΣΜΟΥ 23-24 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 22:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ.  
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Γ.